Ben Demiştim Fal For PC – Free Download For Windows 7, 8, 10 Or Mac

Rate this post

an

Ben Demiştim Falan is a Turkish novel by Kemal Tahir. It was first published in 1969. The novel is about a man named Hasan who is drafted into the army and sent to fight in the Korean War.

In this article, we will show you how to download Ben Demiştim Fal For PC in a step-by-step manner. Let’s take a look at Ben Demiştim Fal technical specifications first.

Ben Demiştim Fal Andorid App Summary

Ben Demiştim is the developer of this Ben Demiştim Fal application. It is listed under the Entertainment category in the Play Store. There are currently more than 111603+ users of this app. The Ben Demiştim Fal app rating is currently 3.3.

It was last updated on Aug 31, 2021. Since the app cannot be used directly on PC, you must use any Android emulator such as BlueStacks Emulator, Memu Emulator, Nox Player Emulator, etc. We have discussed how to run this app on your PC, mac, or Windows with this emulator in this article.

Features of Ben Demiştim Fal for PC

olaylara ve bilgilere ulaşabilme
– İç dünyamıza ait olaylara ve bilgilere ulaşabilme
– Rüyalarımıza ait olaylara ve bilgilere ulaşabilme
– Astrolojik özelliklerimize ait olaylara ve bilgilere ulaşabilme
– Kişisel gelişimimize ait olaylara ve bilgilere ulaşabilme
– Sağlığımıza ait olaylara ve bilgilere ulaşabilme

Ben Demiştim Fal App Specification
App Name: Ben Demiştim Fal On Your PC
Devoloper Name: Ben Demiştim
Latest Version: 3.3
Android Version: 5.0
Supporting OS: Windows,7,8,10 & Mac (32 Bit, 64 Bit)
Package Name: istanbul.codify.bendemistim
Download: 111603+
Category: Entertainment
Updated on: Aug 31, 2021
Get it On:

Download

How To Download Ben Demiştim Fal For PC/Windows 10/8/7

Do you want to install the Ben Demiştim Fal on your Windows PC and finding hard time doing it? No worries, here is a streamlined guide to help you install it in minutes:

  • One of the most popular android emulators, Nox App Player will help you install Ben Demiştim Fal on your PC.
  • You can download the Nox App Player from here. Then double click and install it from your download folder.
  • Once installed, open it up, and you’ll see the Play store. Open it and log into your Google account.
  • Now, search for theBen Demiştim Fal in Play store as you do on your Android phone.
  • Click to expand the first result, and you’ll be able to install the Ben Demiştim Fal on your emulator, i.e. your PC.
  • Doing this will give you a launching icon on the desktop or the emulator’s homepage.
  • Click on the icon and you will have your favorite app, Ben Demiştim Fal running on your computer.

Ben Demiştim Fal App Overview and Details

Kahve fincanının ve tabağının fotoğraflarını telefonunuz ile çekip bize gönderin falınızı size özel yorumlayalım. Fallarınızı ister telefonunuzda saklayın isterseniz arkadaşlarınızla paylaşın.

İsterseniz Facebook hesabınızla giriş yapabilir, isterseniz uygulamamıza kendi e-posta adresinizi kullanarak kayıt olabilirsiniz.

Özellikler :

– Gönderdiğiniz fincan ve tabak fotoğraflarınız incelenir.
– Kendiniz ile ilgili verdiğiniz bilgiler doğrultusunda size ve burcunuza özel olarak yorumlanır.
– Yorumlanan fallar göndermiş olduğunuz fotoğraf ile birlikte telefonunuzda saklanır.
– Ben Demiştim sistemi girdiğiniz bilgileri siz tekrar değiştirene kadar saklar.
– İsterseniz her 24 saatte bir size verilen ücretsiz kahve falı hakkı ile falınıza ücretsiz olarak, isterseniz uygulama içi kredi paketi satın alarak seçtiğiniz falcıya fotoğraflarınızı göndererek ücretli olarak baktırabilirsiniz.
– Dilerseniz falınızı kredi karşılığında sesli olarakta isteyebilirsiniz.
– DuruGörü yorumu için kendi fotoğrafınız ya da hakkında yorum almak istediğiniz kişinin fotoğrafını sorunuz ile birlikte göndermeni yeterlidir.

Neden Ben Demiştim Fal ?

– Fotoğraflar sizden, istekler sizden, sorular sizden, yorumlar ve fallar bizden. Yorumlarımız sizlere özel olarak hazırlanır ve sunulur.
– Sadece fotoğraflarınız değil, doğum tarihiniz yardımıyla burç ve astroloji özellikleriniz de fincan yorumlarınıza yansız.

DuruGörü nedir ?

DuruGörü en basit tanımla, normal duyularla ulaşılamayan bilgiye ulaşmaktır. DuruGörü ile ulaşılan bilginin erişiminde zaman ve yer bağımsızdır. DuruGörü ile görülenler yada algılananlar, normal duyu organlarımızla alıştığımız gibi net ve canlı değildir. Daha soluk ve uçucu şekilde görünürler. Daha çok semboller şeklindedir.

– Gelecekle ilgili olaylara ve bilgilere ulaşabilme
– Geçmişe ait olayları tarifleme

Olarak iki şekilde görülebilinir.

DuruGörü ile Yorum yapacak olan Pelin kimdir ?

Duru görü uzmanımız PELİN, çocukluğunda keşfettiği, üstüne yıllarca çalışmalar yaptığım ve ona bir hediye olduğunu düşündüğü duru görü özelliğini sizlerle paylaşmaya hazır. Duru görü yaparken size veya bir fotoğrafa bakması yeterli oluyor. Hissettiği enerjiyi ve gördüğü sembolleri yorumluyor. Geçmişiniz, şu anınız ve geleceğiniz ile ilgili size, hayatınızda destek olabilecek yorumları ile yanınızda. Emin olun ÇOK ŞAŞIRACAKSINIZ! Sizden tek ricamız yollayacağınız fotoğrafta yüzlerin çok net gözüküyor olması. Flu fotoğraflar yorumlanamayacaktır.

NUMEROLOJİ NEDİR?

İsim soy isim ve doğum tarihi kullanarak elde ettiğimiz sayıların yolumuzu aydınlatmasıdır.
Hayatta aklımıza gelecek her türlü soruya cevap bulabildiğimiz evrenin anahtarı sayılardır. Bu sayıları kullanarak hayat yolunda daha başarılı ve huzurlu yürüyebiliriz.
Unutmayın ki başımıza gelecek olayları biz seçmesek de bu olaylara vereceğimiz tepkileri biz seçeriz. Gelin birlikte nasıl daha doğru tepkiler verebileceğimize, huzur alanımızı nasıl koruyabileceğimize, bu yolu nasıl yürüyeceğimize birlikte bakalım.

Whats New In this Ben Demiştim Fal?

Ben Demiştim yenilenen arayüzü ve herkesin beklediği Numeroloji yorumuyla sizlerle.

Conclusion

Ben Demiştim Fal is an application that allows users to find out their fortune. The app is easy to use and provides accurate results. Ben Demiştim Fal is the perfect app for anyone who is interested in their future.

This concludes our article on Ben Demiştim Fal Download for PC. Please let us know if you have any questions or have issues installing Emulators or Ben Demiştim Fal for Windows. Glad to help you out!

Disclaimer

We refer the ownership of This Ben Demiştim Fal to its creator/developer. We don’t own or affiliate for Ben Demiştim Fal and/or any part of it, including its trademarks, images, and other elements.

Here at narechk, we also don’t use our own server to download the Ben Demiştim Fal. We refer to the official server, store, or website to help our visitors to download the Ben Demiştim Fal.

If you have any query about the app or about narechk, we’re here to help you out. Just head over to our contact page and talk your heart to us. We’ll get back to you ASAP.

What’s your Reaction?
+1
+1
+1

Leave a Comment