Download Kalori Takip For PC – Windows 7/8/10/Mac

Rate this post

Kalori Takip is a calorie counting app that helps you to keep track of the number of calories you consume each day. It also allows you to set goals and track your progress. The app is easy to use and it has a simple interface.

The latest Kalori Takip for PC has come up with a few updates that are better than the previous version. Want to know those? Here are they:

Kalori Takip Andorid App Summary

Logydev Inc. has developed the Kalori Takip for Android. You can find it under the Health & Fitness category on Play Store. Since its inception, Kalori Takip has got over 199130+ users on board. For the user rating, it is currently holding a 0.0 rating and the latest version of it is 2.1.5

The latest update of Kalori Takip is Jul 7, 2022 for phones. You can’t use it on your PC directly. So, you have to use an Android emulator like BlueStacks Emulator, Memu Emulator, Nox Player Emulator, etc.

No worries, we will discuss the methods to run it on your computer using the emulators whether you use a PC or Mac. Follow the methods we’ve discussed below.

Kalori Takip App Overview and Details

Kalori takip uygulaması;
kontrollü kilo vermek, kilo almak ya da formunuzu korumak için kullanabileceğiniz ve bu süreçte ihtiyacınız olacak birçok özelliği içinde barındırmaktadır. Ücretsiz ve premium seçeneği olan bu uygulama rahatsız edici reklam içermez.

İçerik: Alınan kalori takibi, Egzersiz ile yakılan kalori takibi, Günlük tüketilen su miktarı ve kilo takip raporu

Kalori :
Kalori takip uygulaması ile boy, kilo, hareket durumunuz ve kilo almak ya da vermek istediğiniz gibi bilgileri doldurun, uygulama sizin günlük almanız gereken kalori miktarını hesaplasın.
Uygulamada öğünleriniz Kahvaltı, Öğle yemeği, Akşam yemeği ve Atıştırmalık şeklinde kategorilere ayrılmıştır ve günlük almanız gereken kalori hedefinizin de bu kategorilere göre dağılımı yapılmıştır.
Gün içinde aldığınız tüm yiyecek ve içecekleri bulabilir ve kalorilerini farklı ölçü birimlerine göre belirleyebilirsiniz. Bunların yanında manuel kalori girişine de izin vermektedir.

Egzersiz :
Uygulama gün içerisinde alınan kalorilerinizi hesapladığı gibi gün içinde yapılan egzersizleri ve dolayısı ile yakılan tüm kalorileri de hesaplayabileceğiniz şekilde çalışmaktadır.
Girmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda uygulama tarafından öncelikle ideal kilonuz ve vücut kitle indeksiniz hesaplanır.
Uygulamada egzersiz skalası oldukça geniş tutulmuştur. Her gün rutin olarak yaptığınız temizlik yapmaktan bulaşık yıkamaya kadar olan tüm egzersizlerin yanında aerobik, yürüyüş gibi birçok egzersizi de içermektedir.
Ayrıca girilen egzersizlerde yakılan kaloriler ana sayfada gösterilir ve günlük almanız gereken kalori hedefinin üzerine eklenir.

Read Also:   PM Control For PC - Download On Windows And Mac

Su :
Girmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda uygulama sizin için günlük tüketmeniz gereken su miktarını hesaplar.
Gün içerisinde tükettiğiniz su miktarını uygulama üzerinde verilen ölçüler ile kolayca ekleyebileceğiniz gibi manuel olarak da eklenebilir.
Ayrıca su takibini kolayca yapabileceğiniz görsel efektler bulunmaktadır.

Kilo Raporu :
Bu bölümde başlangıç kilosu, hedef kilo ve ideal kiloya ulaşmak için verilmesi ya da alınması gereken kilo miktarları gösterilir.
Kilo güncelle butonunu her kullandığınızda yeni kilonuz uygulama tarafından kaydedilir ve eski ve yeni verileriniz grafiğe aktarılarak kilodaki iniş ve çıkışların kolayca takip edilmesini sağlar.
Bu kısımdaki tüm verileriniz 30 gün boyunca sizler için saklanır ve grafik aracılığı ile gösterilir. Kilonuz ile ilgili düzenleme ya da silme işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.

Öneri ve İstek :
Uygulama içerisinde yer alan “Öneri ve İstek” bölümü ile her türlü görüşünüzü bize kolaylıkla iletebilirsiniz.

Ana özellikler:
• Kullanımı oldukça basit
• Sinir bozucu reklamlar yok!
• Oldukça geniş yiyecek, içecek kalori takibi ve yöresel yemekler
• Kontrollü kilo alın, kilo verin ya da kilonuzu koruyun.
• Gün içerisinde alınan ve yakılan kalori hesaplamaları
• Egzersiz günlüğü ile yakılan kalori hesaplama
• Günlük tüketilmesi gereken su miktarının takibi ve görsel efektler
• Kilodaki iniş ve çıkışların takip edilebildiği kilo takibi ve grafik
• Görüş ve önerilerinizi kolaylıkla iletebileceğiniz iletişim bölümü
• Her gün kendini sıfırlayan bir uygulama yerine geriye dönük incelemeleriniz için girilen veriler gün gün takvimde tutulur.

Features of Kalori Takip for PC

karşılaştırarak kontrol altına alabilirsiniz.

1. Kalori takibi ile ilgili birçok özelliği içinde barındıran uygulama
2. Ücretsiz ve premium seçeneği olan bu uygulama rahatsız edici reklam içermez.
3. Alınan kalori takibi, egzersiz ile yakılan kalori takibi, günlük tüketilen su miktarı ve kilo takip raporu gibi özellikleri içinde barındıran uygulama.
4. Üç temel öğünden oluşan kategorilere ayrılmış günlük almanız gereken kalori hedefiyle uygulama.
5. Kalorileri farklı ölçü birimlerine göre belirleyebilirsiniz.
6. Gün içinde aldığınız tüm yiyecek ve içecekleri bulabilir ve kalorilerini kayded

Install “Kalori Takip” on PC: Windows 10/8/7 & Mac

Installing Kalori Takip on your PC won’t seem a big deal as it’s now, but only if you use NOX app player on your computer. It’s one of the most popular Android emulators you can use today. Let’s get you through the process of how to install Kalori Takip on your PC using NOX:

  • First off, you need to download the NOX player on your computer from here and install it by double clicking the installer.
  • The installation will take a few minutes depending on how fast your PC is. Then, click on launch and run the emulator.
  • Inside the emulator, you can see the Google Play store icon on the top right corner area. Click on it.
  • Play store will ask you to log into your account. Here, use your Google email and password to log in.
  • Then, you can see the play store interface. On the search bar, you need to type Kalori Takip and hit enter to search for it.
  • Once the results come up, you can see the Kalori Takip as the first result. Hit install under this result and it will download and install on your PC.
  • After installation, you can launch the app from the shortcut button or directly from the Play store form the Open button.
Read Also:   ViewRanger For PC | How To Install Windows 7, 8, 10 & Mac
Kalori Takip App Specification
App Name: Kalori Takip On Your PC
Devoloper Name: Logydev Inc.
Latest Version: 2.1.5
Android Version: null
Supporting OS: Windows,7,8,10 & Mac (32 Bit, 64 Bit)
Package Name: com.hdk.kalori_kontrol
Download: 199130+
Category: Health & Fitness
Updated on: Jul 7, 2022
Get it On:

Download

Whats New In this Kalori Takip?

Görsel iyileştirmeler yapıldı.
Hatalar giderildi.
Performans iyileştirmeleri yapıldı.

Conclusion

Kalori Takip is a calorie counting application that helps users to lose weight by tracking their daily calorie intake. The app is easy to use and helps to keep users on track with their diet. Kalori Takip is the perfect tool for anyone looking to lose weight and improve their health.

So, did you find the guide on how to download the Kalori Takip for PC above? If you did, or if you have any questions regarding it, do comment and let us know. We’re here to help.

Disclaimer

We refer the ownership of This Kalori Takip to its creator/developer. We don’t own or affiliate for Kalori Takip and/or any part of it, including its trademarks, images, and other elements.

Here at narechk, we also don’t use our own server to download the Kalori Takip. We refer to the official server, store, or website to help our visitors to download the Kalori Takip.

If you have any query about the app or about narechk, we’re here to help you out. Just head over to our contact page and talk your heart to us. We’ll get back to you ASAP.

What’s your Reaction?
+1
+1
+1

Leave a Comment